קול קורא למפרסמים

מספר המבקרים באירוע מוערך נכון להיום במאות.

למי שאינו מצוי בתחום, ג'ומלה Joomla! היא מערכת ניהול תוכן המשמשת להקמת אתרי אינטרנט דינאמיים עם יכולות משוכללות. מספר ההתקנות של ג'ומלה בעולם עבר מזמן את העשרים מליון! ובישראל מספר המשתתפים והאתרים שהוקמו בעזרתה מוערך באלפים רבים. החל באתרים אישיים וכלה באתרים של משרדים ממשלתיים. נתח השוק של ג'ומלה בהקמת אתרים הוא הגדול ביותר כיום בעולם.

מטרת ה-Joomla! Day : לערוך היכרות עם המערכת עם משתתפים חדשים, לפתח את קשרי הקהילה הנבנית בישראל, ולהעלות נושאים לדיון למתחילים ומתקדמים. אוניברסיטת תל-אביב, העמידה כיתות ואולמות לימוד שיארחו את מושבי הכנס.

ארגון יום שכזה דורש משאבים כספיים מסוימים ואנו פותחים בתוכנית תמיכה תאפשר לכם לייצג את חברתכם בכבוד במסגרת מכובדת תוך כדי עזרה להרמת אירוע קוד פתוח חשוב.

ישנן שלוש רמות תמיכה:

  • ארד: תמיכה/השתתפות כלכלית בסכום של 500 ₪. תמיכה מסוג זה תזכה את הגוף התומך באזכור שמו ברשימת התומכים (ספונסרים) באתר הכנס
  • כסף: תמיכה/השתתפות כלכלית בסכום של 1500 ₪ ומעלה. תמיכה בסדר גודל שכזה תזכה בנוסף לאזכור לעיל גם באפשרות של הכנסת לוגו גרפי בגודל של עד 200 על 100 פיקסלים וקישור לאתר מבוקש לשם קידום.
  • זהב: תמיכה/השתתפות כלכלית בסכום של 2500 ₪ ומעלה. תמיכה בסדר גודל שכזה תזכה בנוסף לאזכור לעיל וללוגו, גם בהדפסת לוגו הגוף התומך על גבי חולצות או כובעים שיופקו לאירוע. גוף שכזה שירצה גם להקים דוכן למטרות מידע/חלוקת תוכנות וכו' במסגרת הכנס יוכל לבצע זאת, במסגרת התמיכה בנו (מיקום הדוכן יקבע ע"י ועדת ההיגוי של הכנס).

למען הסר ספק - בכל פרסום, יצויין שהגוף התורם הינו נותן חסות ואינו מארגן או לוקח חלק בארגון הכנס.

חשוב לנו להגיד, הרמת אירוע שכזה ברמה מכובדת דורשת משאבים כלכליים , כלומר כסף. תרומה מסוג תוכנות ודברים אחרים שאינם כספים מכובדת אולם לא מועילה למטרתנו ולא נוכל לקבלה. העברת הכספים תיעשה מול עמותת "המקור" המעמידה את האפשרות הזאת לטובתנו.
אי לכך, אני פונה אליך /לחברה/גוף אותו/ה את/ה מייצג  בבקשה לתמיכה שתעזור לנו להרים יום ג'ומלה ישראל בצורה הטובה והמוצלחת ביותר. ניתן לתרום ולקבל חשבונית מתאימה (עמותת "המקור" עוזרת לנו בתחום זה) או להשתתף בפועל בעזרים נוספים הדרושים לנו לאירוע זה כגון חולצות, כיבוד, הוצאות משלוח, אירוח ומחשוב ועוד.

למתן התרומה יש ליצור קשר באמצעות טופס צור הקשר ולהשאיר את הפרטים הבאים: שם, חברה/ארגון וטלפון.

אם ידוע לכם על גוף שעשוי או יכול למצוא עניין בתרומה מעין זו, אשמח אם תעבירו את הבקשה אליו.

בברכה ובתודה מראש

ג'ומלה ישראל